Jdi na obsah Jdi na menu
 


Licomělický fichtlcup 2019

11.5.2019 se uskuteční už 14 ročník Licomělického fichtlcupu 

Opět jako minulý rok se pojedou dvě kategorie ORIGINÁL a SPECIÁL více v pravidlech

Máme opět přislíbeného hosta pětinásobného vítěze rally Paříž Dakar Josefa Macháčka

article preview
Dobrý den 

Máme tu rok 2019 a  v něm se uskuteční již 14.ročník Licomělického fichtlcupu 

Po minulém celkem dost vydařeném ročníku bych vás chtěl pozvat i na ten nadcházející ve kterém bude zase přihlašování předem a letos rovnou s platbou startovné se trošku navýšilo na 250 Kč na osobu 

Kapacita areálu je zase jako minulí rok omezena na 50 míst

Přihlašování předem bude probíhat jako minule pomocí formuláře vyplněné formuláře se budou posílat na e-mail Stewe7@seznam.cz 

Odesláním formuláře se posádka předregistruje do závodu 

Já po přijmutí formuláře přidělím posádce startovní číslo a vyzvu posádku k platbě startovného po připsání platby na náš účet je posádka plně registrována do závodu 

PŘIHLAŠOVÁNÍ BUDE SPUŠTĚNO BĚHEM ÚNORA DÁM DOSTATEČNĚ PŘEDEM VĚDĚT ZATÍM NIC NEPOSÍLEJTE 

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ BUDE SPUŠTĚNO 16.2:2019 OD 8:00 (DŘÍVE NIC NEPOSÍLEJTE) POMOCÍ PŘIHLÁŠKY KTEROU SI MŮŽETE STÁHNOU ZDE NA TÉTO STRÁNCE PO ODESLÁNÍ VYPLNĚNÉHO FORMULÁŘE BUDE POSÁDKA PŘEDREGISTROVÁNA  DO ZÁVODU (POTOM JÍ MNOU BUDE PŘIDĚLENO STARTOVNÍ ČÍSLO KTERÉ BUDE SLOUŽIT ZÁROVEŇ JAKO VARIABILNÍ SYMBOL PŘI PLATBĚ) A POSÁDKA BUDE VYZVÁNA K PLATBĚ STARTOVNÉHO PO UHRAZENÍ STARTOVNÉHO BUDE POSÁDKA PLNĚ REGISTROVÁNA DO ZÁVODU 

PŘI NEUHRAZENÍ STARTOVNÉHO DO 20 DNŮ OD VYZVÁNÍ SE PŘEDREGISTRACE AUTOMATICKY RUŠÍ   

ČÍSLA SE BUDOU ROZDĚLOVAT S NÁSLEDUJÍCÍM KLÍČEM SPECIÁLY BUDOU MÍT ČÍSLA OD 1 NAHORU A  ORIGINÁLY OD 50 DOLŮ 

 

PŘIHLÁŠENÍ BUDE PROBÍHAT DO ZAPLNĚNÍ KAPACITY VOLNÁ MÍSTA BUDU AKTUALIZOVAT ZDE NA NAŠICH STRÁNKÁCH I NA FACEBOOKU

Podrobná pravidla zde:

Pravidla fichtlcupu na rok 2019

 

Přihlašovací formulář zde:

Přihlašovací formulář 2019 word

 

Trasa závodu bude ta samá jako minulí rok kdo si nepamatuje nebo jí ještě nikdy nejel tak zde jeden odkaz na video:

https://www.youtube.com/watch?v=fZqL7f34hO4&t=179s

Máme nově i promo video k závodu z minulého roku koho by zajímalo může si ho pustit zde:

https://www.youtube.com/watch?v=uRojUCnHEy0

 Motocykly a kategorie

1. Motocykly 

Motocykl a jeho části musí odpovídat příslušným bezpečnostním normám (na motocyklu nesmí být ostré hrany a výstupky). Není vyžadována TK.  Za použití příslušného motocyklu odpovídá jezdec.

2. Kategorie

Závod je  členěn do dvou kategorií:

Tovární stroje   –  motocykly Jawa 50 (05,20,21,23,550,555)

MOTOR: 

originální ze stroje Jawa 50 (05,20,21,23,550,555). Na motoru musí být vše originál (kartery, víka, válec, hlava, zapalování, karburátor+kolínko,spojka, primár, převodovka, výfuk a koleno výfuku). Válec – s originálním počtem a tvarem sacích, přepouštěcích a výfukových kanálů, vrtání do 40 mm, zdvih 44 mm. Píst – může být i jedno kroužkoví . Ojnice – může být na jehlách. Vzduchový filtr - libovolný

RÁM:

originál  Jawa 50 (05,20,21,23,550,555). Rozeta 55 zubů. Přední i zadní tlumiče originál.(ZADNÍ TLUMIČE NESMÍ BÝT  NASTAVYTELNÉ) Kola 16 palců. Pláště – dezén libovolný. Stupačky – mohou být sklapovací. Stupačkový kříž – možno vyztužit. Držák výfuku – možno vyztužit a nebo použít jiné uchycení. VYSTUŽENÍ KOSTRY JE POVOLENO ( kostru motocyklu lze vyztužit jakýmkoli způsobem tak aby byla dodržena bezpečnost pro posádku a její okolí). Odstrojení stroje povoleno při zachování pravidla bezpečnosti.

Speciály  -   motocykly vybavené motorem Jawa 50 (05,20,21,23,550,555) 

MOTOR:

použitý z Jawa 50 (05,20,21,23,550,555). Kartery + obě víka originální vzhled návarky na výka a kartery povoleny (originální vzhled je myšleno že po navaření na výko nebo karter musí být poznat že se vycházelo z originálního kusu) nově odlité rozšířené výko na spojku povoleno ale vzhledově musí vypadat jako originál Válec z Jawy 50, pouze vzduchem chlazený s originální roztečí šteftů, vrtání do 41 mm, zdvih 44 mm.  Navařená žebra povolena. Vějířová hlava povolena. Karburátor jakýkoli. Zapalování – libovolné, musí se však vejít pod víko (viz výše). Převodovka – libovolné, nesmí to však  změnit vzhled motoru (viz výše). Spojka – libovolně, ale musí se zachovat originální vzhled motoru (viz výše).

RÁM:

libovolný bez omezení při zachování pravidla bezpečnosti.  

Případné dotazy volejte na tel 724275955 nebo 722962908 

a e-mailovou adresu : Stewe7@seznam.cz

Předem děkuji a doufám že se v areálu setkáme v co největším počtu

Ondřej Kučera

 
 


Poslední fotografie


Fotoalbum


Návštěvy

TOPlist


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31